Automobilių eko oda

Susisiekite su mumis ir mes parinksime Jums tinkantį variantą!

DAYTONA ekologiška oda iš Ispanijos įmonės ExpaFol yra labai atsparus ir ugniai atsparus vinilas, idealiai tinkantis bet kokio tipo patogiam sėdynių apmušalui automobiliuose ir naudojimui komercinėse srityse.

Automobilių eko oda

Charakteristikos

Medžiaga: PVC / akrilas
Storis: 1 mm
Plotis: 140 cm
Svoris: 650 g/m²
Atsparumas: >300 000 Martindale ciklų
Temperatūros atsparumas: -20/70°C
Rulono ilgis: 40 m
Gamintojas: Ispanija

Peržiūrėti technines charakteristikas

Šiame paveiksle parodytos sritys, kuriose naudojama Daytona ekologiška oda.
Šiame paveiksle parodytos sritys, kuriose naudojama Daytona ekologiška oda.

Kodėl pasirinkti būtent ekologišką odą DAYTONA?

  1. Patvarumas ir ilgaamžiškumas: Sukonstruota atlaikyti ekstremalias naudojimo sąlygas, įskaitant intensyvų naudojimą, ultravioletinių spindulių poveikį ir temperatūros pokyčius. Atspari trinties ir plyšimo atsiradimui, užtikrinanti ilgą tarnavimo laiką.

  2. Ugniai atsparumas: Turi aukštą ugniai atsparumo lygį, atitinkantį griežtus saugos standartus, taikomus automobilių pramonėje.

  3. Spalvos išlikimas: Sukurta atsižvelgiant į ilgalaikį saulės spindulių poveikį, padedant išvengti spalvų išblukimo ir ilgą laiką išlaikyti pirminę spalvą.

  4. Atsparumas temperatūriniams svyravimams: Atlaiko plačią temperatūros svyravimų skalę, neišsitraukdama savybių. Tai svarbu automobilių salonams, kurie gali šilti saulėje arba šalti šaltuoju metų laiku.

  5. Lengvas valymas ir priežiūra: Lengvai valosi ir atspari dėmėms, kas yra svarbu automobiliuose, kur sėdynės dažnai susiduria su įtarimais.


Susisiekite su mumis ir mes parinksime Jums tinkantį variantą