BONIFIX MOTO (kontaktinis klijas)

Susisiekite su mumis ir mes parinksime Jums tinkantį variantą!

Klijai BONIFIX MOTO – tai vieno komponento kontaktiniai klijai, pagaminti sintetinio kaučiuko pagrindu, skirti profesionaliam naudojimui automobilių pramonėje. Rekomenduojami automobilių lubų, apmušalų ir kilimų klijavimui priekabose ir jachtose. Naudojami audinių, putų, gumos, natūralios ir eko odos, kilimų ir garsą slopinančių medžiagų klijavimui tarpusavyje bei prie medžio, metalo ir kai kurių plastikų (PP, PVC, ABS, HPS). Klijai netinka polistirolo, minkšto PVC ir PVC dengtos medžiagos klijavimui.

Charakteristikos:

Pagrindas: sintetinė guma
Pradinė susitraukimas: momentinis
Spalva: natūrali
Sausųjų medžiagų kiekis: apytiksl. 30%
Darbo temperatūra: min. 15°C
Klijų užnešimas: aerozolis
Atviras laikas: 4 valandos
Našumas: 8 - 10 m²
Klijų siūlės termiškumas: iki 90°C
Laikymo temperatūra: +10°C ÷ +25°C

Naudojimo instrukcija:

BONIFIX MOTO klijus ir klijuojamas medžiagas reikia pašildyti iki ne mažiau kaip 15 laipsnių temperatūroje. Paviršiai turi būti sausi, nuriebalinti, išvalyti ir be dulkių. Prieš naudojimą suplakti. Klijus purkšti tolygiai, plonu sluoksniu iš 10-20 cm atstumu ant abiejų klijuojamų paviršių naudojant paruoštą aerozolį (500 ml). Porėtoms medžiagoms ir paviršiams (pvz., odai, gumai ir kt.) klijus reikia užtepti du kartus. Palaukite apie 60 sekundžių, sujunkite klijuojamus elementus ir tolygiai prispauskite. Naudojant presą, ridenimą arba plaktuką adhezija ženkliai paspartėja. Norint padidinti siūlės tvirtumą, rekomenduojama šiurkštinti lygius jungiamų elementų paviršius, o metalinius paviršius pašalinti nuo rūdžių ir išsmėliuoti.

BOCHEM - žinoma Lenkijos įmonė, specializuojanti gaminti cheminius produktus, įskaitant klijus, tirpiklius ir kitus cheminius junginius. Ši įmonė garsėja aukštos kokybės produktų gamyba, kurie plačiai naudojami įvairiose pramonės šakose, įskaitant avalynės, tekstilės, automobilių pramonės ir statybos sektorius.


Jei neradote jums tinkančių klijų, susisiekite su mumis ir mes rasime jums tinkamą variantą.