Bochem Bonikol TER - Poliuretaniniai Kontaktiniai  Klijai (dismakol)

Susisiekite su mumis ir mes parinksime Jums tinkantį variantą!

Bonikol TER yra dviejų komponentų poliuretaniniai klijai, specialiai skirti klijavimui termoplastinio kaučiuko (TPR) padų su odiniais viršeliais ir sintetinėmis medžiagoms. Klijai taip pat gali būti naudojami kaip vieno komponento klijai guminių padų, taip pat PVC ir PU medžiagų su odiniais paviršiais ir sintetika. Klijavimo siūlės aktyvinimui reikalingas šilumos apdorojimas.

Savybės:

 • Sudėtis: Poliuretaninės dervos, modifikatoriai, organiniai tirpikliai.
 • Pripažinimas: Rekomenduojama Krakovo Bato Pramonės Centrinės Laboratorijos ir Varšuvos Valstybinės Higienos Laboratorijos.
 • Pritaikymas: Idealiai tinka batų pramonei, ypač skirta klijavimui natūralios ir sintetinės odos su TPR padomis.

Privalumai:

 • Patenkamumas: Užtikrina stiprią skirtingų medžiagų sukibimą.
 • Universalumas: Gali būti naudojamas įvairiems padų ir viršutinių medžiagų tipams.
 • Pritaikymo paprastumas: Lengvai maišomas ir tepamas, optimalių rezultatų pasiekimui reikalingas šiluminis aktyvavimas.

  Pakuotės tūris: 0,8 kg; 11 kg.

  Naudojimo instrukcija: Prieš naudojimą gerai sumaišykite. Tepkite kambario temperatūros ant paviršių. Klijai, sumaišyti su kietos dervos (pvz., Desmodur R ar RF), paruoštas naudoti per 8 valandas. Tepkite šepetėliu su trumpais kietais šereliais. Po tepimo aktyvuokite klijavimo siūlę šilumos apdorojimu, sekite nurodytas temperatūras, atitinkamoms medžiagoms.

  Saugumas: Dirbant su klijais, būtina laikytis visų saugos taisyklių.

  Pakuotė ir saugojimas: Klijai tiekiami skirtingos talpos indais: indais, buteliais ir būdais pagal pageidavimą. Laikykite sandariame indelyje, temperatūroje nuo 10°C iki 25°C.

  Garantinis laikotarpis: 5 mėnesiai nuo gamybos datos.

  BOCHEM - žinoma Lenkijos įmonė, specializuojanti gaminti cheminius produktus, įskaitant klijus, tirpiklius ir kitus cheminius junginius. Ši įmonė garsėja aukštos kokybės produktų gamyba, kurie plačiai naudojami įvairiose pramonės šakose, įskaitant avalynės, tekstilės, automobilių pramonės ir statybos sektorius.


  Jei neradote jums tinkančių klijų, susisiekite su mumis ir mes rasime jums tinkamą variantą.