Baldų eko oda

Susisiekite su mumis ir mes parinksime Jums tinkantį variantą!

Pažinkite išskirtinę ir universalią poliuretano odą- URBAN tai puikus pasirinkimas tiek vidaus, tiek lauko baldams. Ši nauja sintetinės odos kolekcija sukūria ypatingą įspūdį dėl neprilygstamos atsparumo trinties testams, viršijančios 200 000 Martindale ciklų. URBAN yra stiprumas ir išskirtinis kokybės lygis, idealiai tinka ofiso baldų ir svečių namų sektoriui, tokiems kaip kėdės, sofa, ir foteliai.

Automobilių eko oda
Kur dar galima panaudoti baldus eko oda?

Charakteristikos

Sudėtis: VINILAS, PES
Storis: 1,1 mm
Plotis: 140 cm
Svoris: 740 g/m2
Atsparumas: >200 000 Martindale ciklų
Rulono ilgis: 30 m
Gamintojas: Ispanija
Spalvų paletė: žr. žemiau

Peržiūrėkite technines specifikacijas

Nuotraukoje parodytos eko odos baldų savybės
Eko odos baldų specifikacija

Privalumai mėgėbinių baldų odos URBAN

  • Stiprumas ir ilgaamžiškumas: Šis odos pakaitalas pasižymi dideliu patvarumu, todėl idealiai tinka baldams, kurie yra intesyviai naudojami. Atlaiko mechanines apkrovas ir išlaiko savo formą ilgą laiką.
  • Atsparumas aplinkos veiksniams: Ši medžiaga yra atspari vandeniui ir dėmėms, todėl puikiai tinka baldams terasoje ar patalpose su dideliu drėgnumu. Ją lengva valyti, ji nepažeidžiama vandens bei kitų skysčių poveikiui.
  • Atsparumas UV spinduliams: Odos pakaitalas yra atsparus UV spinduliams, todėl neblunka ir išlaiko savo pirminę spalvą bei tekstūrą net ilgai veikiant saulės spinduliams.
  • Estetika ir įvairovė: Ši medžiaga prieinama įvairių spalvų ir tekstūrų , leidžiančiu pasirinkti optimalų variantą bet kokiam interjerui. Nuo klasikinių atspalvių iki modernių — odos pakaitalas siūlo daugybę galimybių įgyvendinti dizaino idėjas.
  • Ekologiškumas: Skirtingai nuo natūralios odos, (eko odos), odos pakaitalo gamybai nereikia naudoti gyvūnų. Tai daro ją etiškesniu ir ekologiškai saugesniu pasirinkimu tiems, kurie vertina gamtą ir rūpinasi gyvūnų gerove.
  • Lengva priežiūra: Odos pakaitalą lengva valyti įprasta drėgna šluoste su muilu, todėl jis idealiai tinka tiems, kurie vertina patogumą ir minimalizmą prižiūrint baldus.
Eko odinių baldų spalvų paletė

Susisiekite su mumis ir mes parinksime Jums tinkantį variantą