Poliesterio vandeniui atsparus audinys, Kodura tipo

Published on 25 June 2024 at 17:51

Audinys kalendruotas 600D/300D PVC

Sudėtis: 100% poliesteris

Danga: polivinilchloridas (PVC)

Audinio svoris: 350 g/m²

Audinio plotis: 147 cm

Bendra storis: 0,55 mm

Vandeniui atsparus audinys: TAIP

KAINA: 2,60 eur / mt

Norėdami įsigyti susisiekite su mumis

 Mūsų asortimente rasite vandeniui atsparias Kodura/Codura tipo medžiagas. Šios medžiagos, padengtos, pavyzdžiui, PVC, pasižymi padidintu atsparumu drėgmei. Mes siūlome vandeniui atsparias nailono, poliesterio ir spausdintas medžiagas, kurios patikimai apsaugotos nuo drėgmės.

 Kam naudojamos vandeniui atsparios medžiagos? Tokios medžiagos pirmiausia naudojamos sportinių kuprinių, krepšių ir nešiojamųjų kompiuterių dėklų, sportinių ir turistinių krepšių, kosmetinių, piniginių ir portfelių gamybai. Iš jų taip pat galima siūti palapines, šunų guolius, vandeniui atsparias pufas ir sodo pagalves, taip pat naudoti sodo baldų apmušalams. Vandeniui atsparias medžiagas galima naudoti įvairiems gaminiams, tokiems kaip sodo pagalvės, skėčiai ar sodo baldų užvalkalai.

 Pas mus galite įsigyti Kodurą - medžiagą, kuri yra atspari drėgmei, turi vandeniui atsparias savybes, yra atspari nešvarumams ir ilgaamžė. Mes siūlome vandeniui atsparias medžiagas tiek mažmeniniams, tiek didmeniniams klientams. Jei jums reikia Kodura/Codura tipo dengtos medžiagos, kviečiame susisiekti su mumis arba apsilankyti mūsų parduotuvėje ir išsirinkti tinkamą medžiagą.

Add comment

Comments

There are no comments yet.